حیدر جعفرپور

صمیمانه از بازدید جنابعالی از وب سایت بنده تشکر می‌کنم و امید دارم که با بستن مرورگر خود، خاطرات خوشی را برای ذهن گرامی شما رقم زنم.

عشق واقعی، عشق به خداست و هر آن چیزی که مرا به سوی معبودم کشاند، برایم مقدس است. چه مقدسی بالاتر و زیباتر از عشق به حسین (ع). مداح او بودن افتخاریست که تا آخر عمرم به آن خواهم بالید. امام حسین (ع) بود که جرقه شروع تحولی معنوی را در زندگانی‌ام زد و من از وقتی که امامم را شناختم، اسلام راستین را شناخته و قبول کردم.

پرستار بودن وظیفه سنگینی ست که از خداوند طلب یاری بنده حقیرش در این راه را دارم. این که چشمان مضطرب بیمار را تا زمان بهبودی‌اش نگاه کنی و تمامی تلاشت را برای ایجاد لبخندی، نه بر روی گونه، بلکه بر روی چشم‌هایش به کار گیری. حس عجیبی‌ست و زیباترین حال در دنیا.

ذاتی‌ست، استعداد فوتبال در خانواده ما. ولی من موظف به گسترش آن و کسب افتخار برای کشورم هستم. هدفی دیوانه‌وار ولی ممکن که با تلاش‌های شبانه روزی که در تمرینات دارم، به آینده‌اش بیش از پیش امید دارم.

و در نهایت، چیزی که من خودم را با آن تا بداین جا شکوفا کرده‌ام، معرق و منبت است. در کودکی و به طور شانسی سر از کانون پرورش فکری درآوردم و چه استعدادهایی که در آنجا شکوفا شدند. معرق، خوشنویسی، ادبیات، نقاشی و طراحی که همه این ها من را در پیشبرد کسب و کار جدیدم موفق نمودند.

من هرچه که هستم، فرزند پدر و مادری مهربان و فداکارم که زندگی خود را فدای رشد و سربلندی فرزندانشان کرده‌اند. بوسه من بر دستانشان، کمترین نوع تشکر و قدردانی از زحماتشان است.

یاحق

Heydar Jafarpour

🏥 Studying at a nursing bachelor 🌳 Business in mosaic and woodcarving ⚽ Playing soccer as a defender 🕌 Quran reader, Ahl al-Bayt eulogist, Muezzin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *