دستان پشت پرده گوگل

با توجه به نزدیک شدن ایام محرم و موج توجه مردم جهان به فرهنگی به نام فرهنگ عاشورا و الگویی به نام امام حسین (ع) لازم دانستم مقاله ای در مورد نحوه معرفی این فرهنگ به وسیله شرکتی به نام گوگل بپردازم.

>کافی است کلمه ای به نام ashura را در موتور جست و جوی گوگل وارد کنید<

آنچه در بخش عکس ها خواهید دید فرهنگی است که شرکت گوگل به کسانی که علاقه ای برای شناختن فرهنگ عاشورا دارند نشان می دهد. موجی از عکس های قمه زنی و در راس آن بچه ای است که مادرش سر وی را شکافته و در کنار آن … .

دست های پشت پرده!

سید صادق شیرازی!

انگلیس و اسرائیل!

شبکه های ماهواره ای!

و کم کاری ما!

واقعا چه رابطه ای بین این کلمات وجود دارد؟

از چند صد سال قبل، کشوری به نام انگلیس برای منافع خود از قبیل معنوی و مادی، از فرقه ای وحشی به نام وهابیت حمایت می کند. جنایاتی که در حق مرقدهای امامان ما انجام می دهند به کنار؛ در کشوری به نام عربستان می شوند آقا و سروری می کنند. اهانت به شیعیان در راس امور آنان و اعتقادات خرافی زمینه تشکیل فرقه جعلی آنان را برقرار می سازد.

اما بحث را باز به شیعه برمیگردانیم.

بازهم انگلیس؛ و این بار شیعیان افراطی؛ قمه زنی راس امور آنان (قمه هایی made in USA) و اهانت به برادران سنی موجودیت آنان را به عنوان شیعیانی که گوگل تبلیغ می کند به جهان مشتاق اسلام نشان می دهد.

وهابیون؛ یک تیغه قیچی و شیعیان افراطی تیغه دیگر! برای چه؟ بریدن دینی به نام اسلام.

اسرائیل و انگلیس سگ پاچه خواری دارند به نام سید صادق شیرازی که او را با شبکه های ضد اسلامی ماهواره ای تجهیز می کنند.

و کم کاری ما که باعث انحراف تازه مسلمان شده ها می شود.

با این همه حال وقتش نیست که بفهمیم، گوگل سید صادق شیرازی را زره پوش کرده است تا آسیبی از ما به سیاست های مثلث صهیونیستی نرسد؟؟؟

مثلثی با سه راس: ۱- آمریکا ۲- انگلیس ۳- اسرائیل

Heydar Jafarpour

🏥 Studying at a nursing bachelor 🌳 Business in mosaic and woodcarving ⚽ Playing soccer as a defender 🕌 Quran reader, Ahl al-Bayt eulogist, Muezzin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *