فعالان عرصه تبلیغ بی دینی، فعال تر از ما

در یک دوره چند ماهه برای مبارزه با همه زشتی ها و نفاق ها همت پیشه کردم تا برای شبهه هایی که توسط برخی افراد مطرح شده و جوابی برای آن ها پیدا نمی شود فعالیت کوچکی انجام دهم تا قدرت و کیفیت دینمان را به سایرین نشان دهم.

اولین رقیبانم هم کلاسی هایم بودند. جالب است شبهه هایی مانند علل وجود زنان زیاد برای پیامبر و یا جنگ امام حسین (ع) و یزید به خاطر زنی به نام ارینب که همه آن ها در کتب دین و زندگی ما بحث شده و جواب داده شده بودند مطرح می شد. بدون آمادگی قبلی باز هم تاکید می کنم بدون آمادگی قبلی وارد این مناظره ها شده و تنها سلاحم توکل به خدا بود. بالاخره گفت و گو هایی می شد و اگر هم طرف را نمی توانستم متقاعد کنم حداقل عقاید مزخرف او را نمی پذیرفتم. اما باید اعتراف کنم که اطلاعاتی که وی داشت من نه تنها نداشته، بلکه نشنیده بودم.

تا این که یک روز منبع تولید شبهات را پیدا کردم. وبلاگی ضد اسلامی به نام گرانوم. اولین چیزی که به سراغش رفتم زنان پیامبر بود. حدود ۱۰ صفحه A4 مقاله نوشته بود. اما من با دو جمله “تا چهار زن برای مرد، حلال و بقیه باید به صورت ازدواج موقت یا همان صیغه باشد” و مشتقات سخنانم به تمام شبهاتشان پاسخ می دادم.

چیزی که خونم را به جوش می آورد بخش نظرات بود. انواع توهین ها به اهل بیت (سلام الله علیهما)، نه از طرف خارجیان، بلکه از سوی هم وطنان شریف مان زده می شد.

مقاله ها زیاد بودند به اکثر آنها جواب داده یا از سایت دیگری کپی کرده و جوابشان را می دادم. حتی برخی ها را هم به مناظره دعوت می کردم و آدرس ایمیل می دادم. خلاصه جواب های زیادی برایشان داشتم.

تا این که حدود یک ماه پس از انتشار نظراتم در آن وبلاگ دوباره به آنجا رفتم و دیدم … . نامرد همه نظراتم را پاک کرده بود. همه اش را.

دوستان، از شما خواهش می کنم بدون داشتن اطلاعات قبلی وارد این گونه سایت ها نشوید. چون تنها چیزی که برای شما باقی می ماند شک به دین اسلام است.

چه بسیاراند نوجوانان ۱۵-۱۶ ساله ای که با ورود به این سایت ها دین و دنیای خود را باخته و اسیر افکار کافران می شوند.

توصیه من به شما این است که در هنگام مناظره یا خواندن یک مطلب ضد اسلامی، یک قرآن به همراه داشته باشید. چون اساس شبهه ها دستکاری در متن عربی یا ترجمه قرآن است و بدانید که ترجمه قرآن، خود قرآن نیست و قرآن اصیل به زبان فصیح عربی می باشد. خواهش می کنم در عرصه مجازی فعال تر باشید. به هر نحوی اعلام موجودیت کنید و بدانید که فعالیت در این عرصه کم تر از جهاد در راه خدا نیست. چون جهاد می کنید برای اصلاح یک نفر و هدایت او به راه خدا.

آنان که در شبکه های ماهواره ای بر ضد دین و مذهب شعار می دهند ماه به ماه حقوقشان از طرف منافقان آماده است. آن چه می گذارند و می روند افکار منفی است. سرچشمه افکارشان کفر است و آن چه در نظر دارند ایجاد یک حالت درونی در من و شما به نام شک است.

Heydar Jafarpour

🏥 Studying at a nursing bachelor 🌳 Business in mosaic and woodcarving ⚽ Playing soccer as a defender 🕌 Quran reader, Ahl al-Bayt eulogist, Muezzin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *