این بار آل سعود فاجعه ۱۱ سپتامبر را رقم زد

همه می گویند ۲۰ شهریور، ولی یکی پیدا نمی شود که بگوید ۱۱ سپتامبر!

خودشان می گویند که ابر و باد و مه و …، آن ها به کنار؛ ما می گوییم درست است. اما آیا تصویر بالا شباهتی به مرکز تبلیغ کامل ترین دین جهان دارد؟

۱۰۷ کشته و ۲۳۸ زخمی، در روز ۱۱ سپتامبر، توسط شرکت بن لادن

       همه می گویند ۲۰ شهریور، ولی یکی پیدا نمی شود که بگوید ۱۱ سپتامبر

       خودشان می گویند که ابر و باد و مه و … . آن ها به کنار ؛ما می گوییم درست است .اما آیا این تصویر شباهتی به مرکز تبلیغ کامل ترین دین دنیا دارد؟

جرثقیل ها را که دوستان گفته اند. البته این عکس مال سال ها پیش است و شاید ساخت و سازها زیاد تر هم شده باشد. سخن همه مسلمانان در مورد برج ساعت مکه است. (که بزرگی کعبه را (به نظر من) کم کرده است). برجی که ۷۲ طبقه دارد، برای سایه انداختن بر خانه توحید و باقی مسائل که بماند. (دوستان دقت کنند در روزهای ابتدایی تابستان خورشید عمود بر خانه کعبه است و به همین دلیل سایه برج ساعت (در حال ساخت) روی خانه کعبه نیفتاده است).

چرا این همه ساخت و ساز؟ هدفشان چیست؟

باقی موارد را از منبع معتبری که برایتان آماده کرده ام بخوانید… .

سایت مصاف:

روزنامه فرانسوی لوبوان اشاره کرد که علما و جمعیت های سیاسی درباره فایده کثرت طرح های مجلل و بزرگ در شهر مکه مکرمه سوال می کنند و می گویند این طرح ها هویت دینی این شهر مقدس را تهدید می کند.

  این روزنامه نوشت: حادثه فاجعه آمیز سقوط جرثقیل در شهر مکه مکرمه که به جان باختن بیش از یکصد نفر از حجاج منجر شد، موضع منتقدان سبک معماری وارداتی به شهر مکه را یادآور می شود که این شهر را شبیه به شهر لاس وگاس آمریکا کرده است.

ضیاء الدین ساردر پژوهشگر انگلیسی که مطالعاتی را به مدت ۴۰ سال درباره حج در دانشگاه جده انجام داده است، معتقد است که آل سعود شهر مکه را در طول ۵۰ سال گذشته ویران و آن را تبدیل به چیزی شبیه به دیزنی لند کرده است.

ناپدید شدن خانه حضرت خدیجه س و صحابه رسول اکرم ص

وی گفت: نظام حاکم در عربستان به طور تدریجی همه آثار گذشته را در مکه مکرمه محو کرده است به گونه ای که خانه حضرت خدیجه (س) ناپدید شده و در محل آن سرویس های بهداشتی احداث کرده اند و همچنین خانه های صحابه حضرت رسول نیز ناپدید شده است.

از سوی دیگر، موسسه مطالعات خلیج فارس مستقر در واشنگتن نیز تاکید می کند بیش از ۹۵ درصد از ساختمانهای با عمر بالای هزاران سال ویران شده است.

Heydar Jafarpour

🏥 Studying at a nursing bachelor 🌳 Business in mosaic and woodcarving ⚽ Playing soccer as a defender 🕌 Quran reader, Ahl al-Bayt eulogist, Muezzin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *